Dárek k 60. narozeninám

Každý je tak starý, jak se cítí. Proto ani dárek k 60. narozeninám nemusí být nudný a usedlý. Darujte oslavenci namísto knihy nebo nějakého jiného obvyklého dárku něco zcela originálního. Jednou z možností je obdarování dárkovým poukazem na nezapomenutelné zážitky.

K šedesátinám se skvěle hodí jako dárek poukaz na pivní lázně. Rožnovské pivní lázně nabízí pobyt plný relaxace, masáží a bylinných procedur, v pivních lázních Plzeň si zase oslavenec užije luxusní prostředí a dobré jídlo.

 

Milovníci piva a dobrého jídla si přijdou na své v klášteře!

Dalším velmi hezkým zážitkem je návštěva klášterního pivovaru, který najdete nedaleko Pražského Hradu. Nachází se v objektu Strahovského kláštera. Ten byl postaven v roce 1140 Králem Vladislavem II a první zmínky o pivovaru přichází už z přelomu 13. a 14. Století. V rámci této překrásné návštěvy zažijete prohlídku samotného pivovaru, kde máte možnost natočit si vlastní pivo. Jako bonus získáte pivní láhev a také dvakrát velké pivo. Abychom ukojili také chuťové buňky, obdržíte volnou konzumaci a la carte.

 

Víkendový pobyt ocení každý – mladík i senior

Pro seniory nabízíme také spoustu jiných pobytů, stačí si jen vybrat. Můžete zakoupit relaxační pobyty v pivních lázních v městech celé České republiky. Příjemným pobytem může být také wellness víkend nebo návštěva Prahy či Jizerek.

Pokud se oslavenci nebojí malé dávky adrenalinu, doporučujeme takzvaný víkend v oblacích. Nechte oslavence vychutnat si překrásný východ i západ slunce na Pradědu v Jeseníkách. Bude totiž ubytován v horském hotelu přímo v budově vysílače. Pobyt je určený pro dvě osoby a zahrnuje dvě noci se snídaní.

Opravdu krásným darem může být například čajový obřad přímo u oslavence doma. Pronikne tak do přípravy nejrůznějších čajů světa a vychutná si šálek kvalitního čaje při uklidňujícím čajovém obřadu. Celý rituál je vhodný pro dvojici, ale užít si ho můžete až v pěti lidech. Jeho celkové trvání je tři hodiny, přitom samotný zážitek trvá 2 hodiny. Zbytek času je využit na přípravu.