Pivní lázně Tábor


Město Tábor je druhým největším Jihočeským městem, které je vyhledávané pro své památky i krásnou přírodu. Pokud si chcete dopřát skutečně originální víkend, neměli byste si nechat uniknout možnost ubytování v jediném čtyřhvězdičkovém hotelu v Táboře. O to víc, když se jedná o pivní lázně Tábor.


Proč pivní lázně Jižní Čechy

Pivní lázně Tábor náleží k nejrozsáhlejší a nejstarší síti pivních lázní Bier. Bottich. Bad. Bylo prokázáno, že pivo má při vnějším užití blahodárné účinky na pokožku, klouby, nervy, ale dobré prokrvení. Mimo to jsou pivní lázně vyhledávané pro nevšednost, romantiku a jistou exkluzivitu. Jsou tedy skvělým dárkem pro ty, které si vážíme. Voucher s pivními lázněmi můžete darovat nejen své ženě pod stromeček, ale i k narozeninám, či výročí. Pobyt v pivních lázních však ocení i vaši rodiče, či obchodní partneři.

Pivní lázně Dvořák

Pivní lázně Dvořák byly vybudovány z dřívějšího pivovaru. Celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí spolu s hradem Kotnov a Bechyňskou branou a od roku 1992 jsou zapsány na seznam Národních kulturních památek. Nabídka hotelu je vhodná nejen pro romantické chvíle, ale i pro pořádání firemních a společenských akcí.

Pivní lázně od firmy Esennce

Pobyt v těchto pivních lázních si můžete zakoupit prostřednictvím firmy Esennce, firmě na zážitky, která se organizací takovýchto zážitků zabývá. Na jejich portále naleznete více informací nejen o pivních lázních v Táboře, ale i nabídku dalších pivních lázní. Firma Esennce je prověřená firma s celou řadou ocenění a patří k absolutním špičkám ve svém oboru v České republice.