Pivní lázně Plzeň


Konzumace piva již sama o sobě patří k oblíbeným kratochvílím mnohých mužů a žen každého věku. Už jediná sklenice tohoto jedinečného zlatavého moku, kterou si vychutnáte v kruhu nejbližších přátel či naopak v klidu a bezpečí domova, dokáže po náročném dni dobít ztracenou energii lépe, než cokoliv jiného. Této jedinečné vlastnosti piva však nemusí být využíváno pouze při jeho konzumaci. Příznivých účinků piva na lidský organismus je dnes využíváno v celé řadě relaxačních procedur, které nám pomáhají získat zpět ztracenou energii a duševní rovnováhu. Právě jednu z těchto jedinečných procedur máte nyní šanci podstoupit v rámci zážitku Pivní lázně Plzeň.

Skvělý zážitek pro každého

Koupel v pivě je určena pro všechny osoby, které cítí, že jejich psychická a fyzická kondice není zrovna v nikterak oslnivé formě. Za pomoci tradičních a prověřených metod dojde k celkové revitalizaci organismu, prohřátí a uvolnění pohybového aparátu, oživení strádající pleti či vlasů a v neposlední řadě také ke zlepšení celkové imunity vašeho organismu. Zážitek Pivní lázně Plzeň je skvělým dárkem jak pro muže, kteří ocení celodenní pobyt v překrásném prostředí plzeňského Pivovarského dvora a neustálou přítomnost jejich oblíbeného zlatavého moku, tak také pro ženy, které zajisté přivítají možnost udělat něco pro své tělo a svou krásu.

Na co se můžete těšit

Jak již název celé procedury napovídá, hlavní roli zde bude hrát především koupel v pravé pivní lázni. Tato koupel trvá přibližně dvacet minut a odehrává se ve stylových kádích, jež jsou naplněny speciálním tmavým pivem obohaceným o směs nepostradatelných bylin. Ještě před samotnou koupelí vás čeká příjemná a uvolňující masáž. Po koupeli následuje relaxace na lůžku a jako příjemná tečka za zážitkem Pivní lázně Plzeň poslouží návštěva útulné pivovarské restaurace a konzumace místních specialit.