Pivní lázně od ESENNCE


Pivní lázně od zážitkové firmy Esennce

Hledáte vhodný dárek pro sebe a svého partnera? Hledáte něco, co byste mohli prožít spolu o samotě a maximální si užít? Či hledáte dárek, který byste mohli darovat k výročí? Potom jsou tu pro Vás pivní lázně, které se zajisté stanou nezapomenutelným dárkem pro každého, kdo tento dárek dostane. Samotní uvidíte, že pivní lázně se pro Vás stanou nezapomenutelnými a budete moci prožít skvělou masáž, pravou pivní lázeň, relaxaci na lůžku, či třeba na závěr gurmánský zážitek v pivovarské restauraci.

Dopřejte si unikátní relaxační víkend. Čekají Vás pivní lázně, masáže, dobré jídlo a pití a samozřejmě i exkurze do pivovaru. Jedinečný zážitek pro milovníky piva, kde si na své přijdou i jejich drahé polovičky. Prožijete nádherný zážitek v luxusních pivních lázních. Pivní lázně® jsou originální rekondiční lázeňskou procedurou spojující horkou koupel, pramen uzdravující minerální vody, jedinečné tmavé pivo, omlazující účinky pivních kvasnic se směsí chmele a sušených léčivých bylin. Samotní uvidíte, že ba Vás bude mít pobyt v pivních lázních blahodárný účinek a to v podobě uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy.

Budete si moci odpočinout od každodenních povinností a vychutnávat jedinečnou chvíli, kdy budete společně s partnerem samotní. Zážitek pivní lázně pro dva obsahuje pobyt v pivních lázních pro dvě osoby, 3 dny – 2 noci, dvoulůžkový tříhvězdičkový pokoj, polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře – menu), 1x pivní lázeň (20 min) pro oba, zajisté, každý kdo má rád pivo ocení i exkurzi do pivovaru, která je součástí pobytového zážitku pivní lázně.