Pivní lázně Bahenec


O blahodárných účincích piva toho bylo napsáno již mnoho. Hodně se toho také vyzkoušelo a zjistilo se, že je vhodné si jím prolévat své hrdlo, ale i koupat. Po tomto zjištění netrvalo dlouho, aby vznikly první pivní lázně. Pivní lázně Bahenec náleží mezi první z nich.


Proč pivní lázně Bahenec

Proč pivní lázně Bahenec a ne jiné? Pivní lázně Bahenec nabízí svým návštěvníkům ubytování v krásném horském prostředí v oblasti Beskyd. Moderně vybudovaný wellness hotel nabízí svým klientům nevšední zážitek a úžasnou relaxaci. Tyto pivní lázně jsou místem, kde můžete načerpat novou sílu, zbavit se stresu, prožít příjemné společné okamžiky a prostřednictvím účinné pivní lázně pozitivně působit nejen na svou, pleť, ale i nervovou soustavu a klouby.

Pivní lázně Jablůnkov

Horský Wellness Hotel Bahenec se nachází v podhůří Beskyd pod horou Kyčerou, vysokou 890 metrů. Leží v těsné blízkosti hranic s Polskem a i na Slovensko to je, co by kamenem dohodil. Všude okolo je krásná příroda, „gorolska“ mentalita na vás zde dýchá z každého rohu a prostředí je jako stvořené pro skvělou relaxaci, peší turistiku, či lyžování. Do této krásné scenérie byl před 12 lety zasazen stylový Wellness Hotel Bahenec, který jako první u nás svým klientům nabídl pivní lázně Bier. Bottisch. Bad.

Pivní lázně od firmy Esennce

Pivní lázně představují nevšední zážitky, které byste tak rádi prožili, a právě proto jsou tím nejlepším dárkem, který můžete dát těm, na nichž vám tolik záleží. Pokud by se vám zdály tyto pivní lázně přeci jen příliš vzdálené, máme pro vás řešení, na portále firmy Esennce.cz máte možnost vybrat si z ucelené nabídky pivních lázní u nás, tedy i ty pro vás nejbližší.